Бенюк Василь Олексійович- лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Бенюк Василь Олексійович займає 140 місце у рейтингу лікарів гінекологів м. Київ. Про лікаря-гінеколога Бенюка Василя Олексійовича залишено 0 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Бенюк Василь Олексійович - лікар гінеколог - фото

Працює у пологовому будинку (роддомі): КНП "Київський міський пологовий будинок №3"

Спеціалізація лікаря: професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри акушерства і гінекології №3 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Освіта:

У 1987 році закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця та отримав фахову спеціальність акушера-гінеколога.

У травні 2001 року захистив докторську дисертацію на тему «Прогнозування, діагностика та профілактика перинатальних ускладнень у вагітних з недоношуванням».

Трудова діяльність:

  • Професор Бенюк вперше започаткував новий науковий напрямок, стосовно вивчення основних патогенетичних механізмів розвитку перинатальної патології, розробив диференційований підхід і методи профілактики перинатальних ускладнень у вагітних із недоношуванням. Впровадження наукових досліджень в практичне акушерство сприяло сучасному підходу до антенатальної охорони плода та значному зниженню перинатальних втрат. Бере активну участь у розробці програми «Партнерські пологи».
  • Впровадив у гінекологічну практику нову тактику ведення та лікування хворих з внутрішньоматковою патологією із застосуванням сучасних малоінвазивних технологій. Розробив та здійснив впровадження сучасних підходів та показань щодо диспансеризації, тактики й вибору методу лікування жінок репродуктивного віку з гіперпластичними процесами ендометрія.
  • Лікар вищої атестаційної категорії, досконало володіє комп’ютерною, ультразвуковою та лапароскопічною технікою. Крім базового пологового будинку, є консультантом Центру загальної гінекології, гінекологічної ендокринології та репродуктивної медицини КЛ «Феофанія» ДУС при Президентові України та інших передових стаціонарів Києва.
  • Василь Олексійович – автор понад 450 наукових праць, співавтор 5 підручників, 8 монографій, 22 патентів. Під керівництвом професора Бенюка захистив 12 кандидатських та 2 докторські дисертації, наразі ведеться робота над 5 кандидатськими та 2 докторськими дисертаціями.
  • За ініціативи професора регулярно проводиться українсько-німецький конгрес «Інноваційні технології у гінекології, мамології та естетичній медицині».

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків:0

Позитивних відгуків:0

Негативних відгуків:0

Нейтральних відгуків:0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Бенюк Василь Олексійович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Напишіть свій відгук про лікаря - Бенюка Василя Олексійовича

На жаль, поки немає відгуків про цього лікаря. Будь-ласка залиште свій відгук, тим самим ви допоможете майбутнім породіллям.