Безуглий Дмитро Миколайович- лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Безуглий Дмитро Миколайович займає 111 місце у рейтингу лікарів гінекологів м. Київ. Про лікаря-гінеколога Безуглого Дмитра Миколайовича залишено 0 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Безуглий Дмитро Миколайович - лікар гінеколог - фото

Працює у пологовому будинку (роддомі): КНП "Київський міський пологовий будинок №3"

Спеціалізація лікаря: лікар-акушер-гінеколог, лікар-ендоскопіст

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Освіта:

У 2012 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 2012 по 2015 роки проходив інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця на кафедрі акушерства та гінекології №3 на базі Київського міського пологового будинку №3.

Досвід роботи:

З 2015 року і дотепер обіймає посаду лікаря акушера-гінеколога у Київському міському пологовому будинку №3. Має другу кваліфікаційну категорію.

Лікар постійно вдосконалює свої знання та навички, відвідуючи міжнародні та вітчизняні конференції та семінари. У 2016 році пройшов спеціалізацію з ендоскопії в акушерстві та гінекології.

Регулярно відвідує курси з акушерства та гінекології в Center of Surgical Innovation, а також пройшов навчання в Міжнародному центрі лапароскопії СІСЕ в місті Клермон–Ферран, Франція.

У своїй практичній діяльності надає перевагу оперативній гінекології. Веде фізіологічні, ускладнені та патологічні пологи.

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків:0

Позитивних відгуків:0

Негативних відгуків:0

Нейтральних відгуків:0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Безуглий Дмитро Миколайович

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Напишіть свій відгук про лікаря - Безуглого Дмитра Миколайовича

На жаль, поки немає відгуків про цього лікаря. Будь-ласка залиште свій відгук, тим самим ви допоможете майбутнім породіллям.