Диндар Олена Анатоліївна- лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Диндар Олена Анатоліївна займає 142 місце у рейтингу лікарів гінекологів м. Київ. Про лікаря-гінеколога Диндар Олену Анатоліївну залишено 0 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Диндар Олена Анатоліївна - лікар гінеколог - фото

Працює у пологовому будинку (роддомі): КНП "Київський міський пологовий будинок №3"

Спеціалізація лікаря: доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології № 3 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Освіта:

  • У 1988 закінчила з відзнакою Харківський медичний інститут.
  • У 2001 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: «Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду, стан плода та новонародженого у жінок, що перенесли гепатит В».
  • У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за темою: «Прогнозування і профілактика перинатальної патології у жінок з невиношуванням на фоні надлишкової маси тіла і метаболічного синдрому».
  • У 2018 році пройшла стажування на Кафедрі публічного здоров’я, інституту наук про родину і соціальну працю Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ в межах програми «Здоров'язбережувальні технології та якість життя: медичні, педагогічні, соціально-психологічні виміри».

Досвід роботи:

  • Куратор акушерських відділень.
  • Має 162 друковані праці, 9 патентів України на корисну модель, співавтор 1 підручника та 7 посібників, є відповідальним секретарем Комісії з питань біоетичної експертизи та етики наукових досліджень, членом спеціалізованої Вченої ради Д 26.003.03 при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця МОЗ України.

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків:0

Позитивних відгуків:0

Негативних відгуків:0

Нейтральних відгуків:0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Диндар Олена Анатоліївна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Напишіть свій відгук про лікаря - Диндар Олену Анатоліївну

На жаль, поки немає відгуків про цього лікаря. Будь-ласка залиште свій відгук, тим самим ви допоможете майбутнім породіллям.