Пучко Марина Сергіївна- лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Пучко Марина Сергіївна займає 104 місце у рейтингу лікарів гінекологів м. Київ. Про лікаря-гінеколога Пучко Марину Сергіївну залишено 0 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Пучко Марина Сергіївна - лікар гінеколог - фото

Працює у пологовому будинку (роддомі): КНП "Київський міський пологовий будинок №3"

Спеціалізація лікаря: лікар акушер-гінеколог

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Освіта:

  • З 2006 по 2012 роки навчалась в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.
  • У 2015 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО імені П.Л.Шупика.
  • З 2015 року – член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Досвід роботи:

З 2015 року обіймає посаду лікаря акушера-гінеколога у Київському міському пологовому будинку №3. Має другу кваліфікаційну категорію. Загальний стаж роботи за спеціальністю складає 6 років.

Лікар постійно вдосконалює свої знання та навички, відвідуючи міжнародні, вітчизняні конференції та семінари. Регулярно відвідує курси з акушерства та гінекології в Center of Surgical Innovation.

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків:0

Позитивних відгуків:0

Негативних відгуків:0

Нейтральних відгуків:0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Пучко Марина Сергіївна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Напишіть свій відгук про лікаря - Пучко Марину Сергіївну

На жаль, поки немає відгуків про цього лікаря. Будь-ласка залиште свій відгук, тим самим ви допоможете майбутнім породіллям.