Шостак Юлія Миколаївна- лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Шостак Юлія Миколаївна займає 137 місце у рейтингу лікарів гінекологів м. Київ. Про лікаря-гінеколога Шостак Юлію Миколаївну залишено 0 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Шостак Юлія Миколаївна - лікар гінеколог - фото

Працює у пологовому будинку (роддомі): КНП "Київський міський пологовий будинок №3"

Спеціалізація лікаря: лікар акушер-гінеколог

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Освіта:

У 2003 році закінчила Київський медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2003 року по 2005 роки проходила інтернатуру при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця на кафедрі №3 на базі Київського міського пологового будинку №3.

Досвід роботи:

  • З 2005 року і дотепер працює лікарем акушером-гінекологом у Київському міському пологовому будинку №3.
  • У 2008 році присвоєна друга кваліфікаційна категорія.
  • У 2013 році присвоєна перша кваліфікаційна категорія.
  • З 2013 по 2016 роки підвищувала свою кваліфікацію на циклах: «Сучасні методи гемостазу в акушерстві та гінекології», «Основи репродуктології», «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», «Сучасна діагностика, профілактика та лікування захворювань при патології шийки матки», «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології».
  • У 2017 році доповідала в науково-практичній конференції з міжнародною участю у місті Вінниця на тему «Стан репродуктивної системи жінки з оперованими яєчниками. Основи ДРТ на етапі жіночої консультації. Різні транспортні методики ДРТ».
  • У 2018 році у місті Вінниця брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки».
  • У 2018 році пройшла передатестаційний цикл з акушерства та гінекології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л Шупика.
  • У 2018 році присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
  • Є заочним аспірантом на кафедрі акушерства та гінекології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л Шупика. Працює над дисертаційною роботою на тему «Профілактика не виношування вагітності у жінок з оперованими яєчниками» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом "Акушерство та гінекологія"

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків:0

Позитивних відгуків:0

Негативних відгуків:0

Нейтральних відгуків:0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Шостак Юлія Миколаївна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Напишіть свій відгук про лікаря - Шостак Юлію Миколаївну

На жаль, поки немає відгуків про цього лікаря. Будь-ласка залиште свій відгук, тим самим ви допоможете майбутнім породіллям.