Захурдаєва Лариса Дем’янівна- лікар гінеколог

Редагувати дані цього лікаря

Акушер-гінеколог Захурдаєва Лариса Дем’янівна займає 242 місце у рейтингу лікарів гінекологів м. Київ. Про лікаря-гінеколога Захурдаєву Ларису Дем’янівну залишено 0 відгуків породіллями, які довірили народження своєї дитини цьому акушеру-гінекологу.

Захурдаєва Лариса Дем’янівна - лікар гінеколог - фото

Працює у пологовому будинку (роддомі): Приватний пологовий будинок "Лелека"

Спеціалізація лікаря: завідувач акушерського відділення. Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Контактний телефон лікаря: додати

Facebook лікаря: додати

Instagram лікаря: додати

Освіта:

  • 1992-1993 рр. – навчання в Першому Київському медичному коледжі за спеціальністю “сестринська справа”, отримала кваліфікацію медичної сестри.
  • 1994-2000 рр. – навчання в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця за спеціальністю “лікувальна справа”, отримала кваліфікацію лікаря.
  • 2000-2002 рр. – навчання в інтернатурі за спеціальністю “акушерство та гінекологія” на кафедрі акушерства і гінекології №2 НМУ імені О.О.Богомольця.
  • 2018 р. – спеціалізація в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика за фахом “Організація і управління охороною здоров'я”.
  • 2019-2020 рр. – навчання в Національному університеті біоресурсів та природокористування за спеціальністю “Менеджмент”, програма “Управління закладами охорони здоров'я”.

Професійний досвід

  • 2000-2015 рр. – працювала лікарем акушером-гінекологом в Київському міському пологовому будинку №2.
  • 2015-2020 рр. – працювала заступником головного лікаря з медичних питань КНП “Київський міський пологовий будинок №2”.
  • 2020-2022 рр. – працювала асистентом кафедри акушерства, гінекології та медицини плода Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика.

Статистика відгуків цього гінеколога

Всього відгуків:0

Позитивних відгуків:0

Негативних відгуків:0

Нейтральних відгуків:0

Ознайомитись із відгуками чи залишити свій коментар про гінеколога ви можете на цій сторінці, заповнивши форму, яка знаходиться нижче.


Залишіть свій відгук про лікаря - Захурдаєва Лариса Дем’янівна

Позитивний відгук
Негативний відгук
Нейтральний відгук

Напишіть свій відгук про лікаря - Захурдаєву Ларису Дем’янівну

На жаль, поки немає відгуків про цього лікаря. Будь-ласка залиште свій відгук, тим самим ви допоможете майбутнім породіллям.