Де народжувати у Києві - Роддоми (пологові будинки Київ)

Пологові будинки (роддоми) м. Київ - список

01011, вул. Арсенальна, 5, м. Київ

У 1918 році засновано перший окремий пологовий будинок у місті Києві. У 2001 КМПБ №1 стає закладом, якому присвоєно особливий статус "Лікарня доброзичлива до дитини", а у 2017 році його успішно підтверджено.


04074, м. Київ, вул. Мостицька 11

Сучасний київський міський пологовий будинок № 2 заснований у 1893 році Йоною Мордковичем Зайцевим, коли він заснував невелику клініку на 40 ліжок. У 2015 році пологовий будинок (роддом) пройшов атестацію та отримав вищу категорію і міжнародний сертифікат ISO.


03146, м. Київ, вул. В. Кучера, 7

Державний пологовий будинок, який на рівні приватної клініки може надавати допомогу жінкам з гінекологічними проблемами та майбутнім мамам. Пологовому будинку надано значний статус "Лікарня, доброзичлива для дитини".


м. Київ, проспект Валерія Лобановського 2

Київський міський пологовий будинок № 5 - це провідний медичний заклад в Україні, який має давні традиції, власну школу акушерів-гінекологів, один із найбільших пологових будинків м. Києва.


02125, м. Київ, Інтернаціонального Легіону, 26а

Київський міський пологовий будинок № 6 "Лівобережний" має понад 30 досвіду роботи і за цей час прийняв більш ніж 120 000 новонароджених, а у листопаді 2021 року отримав сертифікат ISO.


03150, м. Київ, Предславинська, 9 (Печерський район)

Перинатальний центр м. Києва є лікувально-профілактичним закладом ІІІ рівня надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги вагітним з акушерською та екстрагенітальною патологією, роділлям та породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим.


02091, м. Київ, вул. Харківське шосе, 121

Головним стратегічним завданням комунального некомерційного підприємства «Київський міський медичний центр «Академія здоров'я людини» є надання невідкладної і планової спеціалізованої висококваліфікованої високотехнологічної консультативної, діагностичної, стаціонарної медичної допомоги акушерсько-гінекологічного, загально-клінічного і хірургічного профілю згідно з міжнародними стандартами.


04106, м. Київ, вул. Багговутівська, 1 , корп. 14. (метро Лук’янівська, Дорогожичі)

Метою діяльності Київського обласного перинатального центру є поліпшення медичного обслуговування населення, гарантування медико-лікувальних послуг.


04075, м. Київ, Оболонський р-н, вул. Квітки Цісик, 56

Головним стратегічним завданням комунального некомерційного підприємства «Київський міський медичний центр «Академія здоров'я людини» є надання невідкладної і планової спеціалізованої висококваліфікованої високотехнологічної медичної допомоги.


08147, м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90.

Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» – це сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну та хірургічну медичну допомогу для всієї сім'ї на рівні світових стандартів.


Останні відгуки та коментарі про пологові будинки (роддоми) - Київ